V sobotu 10. června se uskuteční 5. ročník fenomenální akce Hry bez hranic, a to v novém parku a přilehlém okolí obce Voznice. Během včerejšího dne probíhaly finální přípravy a soudě nejen podle toho, to bude stát opravdu za to! Malou ochutnávku toho, co na zúčastněné čeká, si můžete dát v naší fotogalerii.

Jedná se o oblíbené hry makroregionu Mníšecko, během nichž se mezi sebou utká deset našlápnutých týmů jednotlivých obcí – Čísovice / Čísovičtí čerti; Dobříš / SK Vlaška; Hvozdnice / Šakalíci; Klínec / Klínečtí machři; Kytín / Kytínští švábíci; Líšnice / Dream Tým; Mníšek pod Brdy / Mníšečtí lvi; Nová Pec pod Pleší / Novoveští koně; Stará Huť / Huťáci a Voznice / Brdská záře.

Hry začínají ve 12.00 hodin, přičemž výsledky budou známé ještě tentýž večer po 19.00 hodině.

Jednoznačně skvělou podívanou, zábavu a výborné výkony navíc bude doprovázet doprovodný program. Těšit se tak mimo jiné můžete třeba na bobovou dráhu, skluzavku, střelnici, kolotoč a skvělé občerstvení po celý den. Od 20.00 hodin pak přítomným zpříjemní večer živá hudba pod taktovkou Karla Čiháka. Od 23.00 hodin zahraje bluegrassová kapela BRDY BAND.

Opravdu je, na co se těšit. A v tomhle případě platí, kdo nedorazí, prohloupí! Všem týmům přejeme hodně štěstí a všem, kteří dorazí pořádnou zábavu!

Facebook Comments