Český národní tým postoupil i přes závěrečnou prohru ve skupině do vyřazovacích bojů. Zápas o „bytí či nebytí“ se hraje ve čtvrtek od 16.15 hodin. V Příbrami na náměstí T. G. M. bude opět připravená velkoplošná obrazovka a doprovodný program.

Přijďte fandit na hokejové čtvrtfinále na náměstí T. G. M. I foto: Cowárna

„Jsme rádi, že můžeme navázat na úvodní utkání ve skupině, které navštívilo na náměstí T.G.M. okolo 350 diváků. Věříme, že na čtvrtfinále s Ruskem dorazí minimálně stejný počet fans,“ řekl za organizační tým Vojta Hrach.

Kromě utkání samotného čeká na diváky opět doprovodný program. Připraven bude Remax Stiga turnaj ve stolním hokeji, skákací hrad, soutěž ve střelbě na přesnost, sezení nebo občerstvení.

A jak budeme pomáhat? Organizátory oslovil člověk, který má blízko k zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc – Orlíček Přední Chlum. Toto zařízení postihl před několika dny požár, který ovlivnil běžný denní režim několika dětí i dospělých. Organizátoři se rozhodli pomoci a přispějí tak, že za každou střelu našeho týmu na bránu věnují 100 Kč a za každý vypitý sud piva tu samou částku. Pokud se chcete zapojit i vy, tak na promítání budou připraveny kasičky, do kterých můžete přispívat přímo na akci.

Začátek doprovodného programu bude připraven vzhledem k odpolednímu času v 15.30 a pokračovat bude během celého zápasu.

Pro fanoušky, kteří dorazí v barvách české reprezentace, bude připravena jako odměna – voucher na slevu u generálního partnera akce společnosti STK Zdaboř. „První fans, kteří budou šály, drezy, vlaječky na tvářích nebo vlajky, obdrží od organizátorů tento drobný prezent,“ přiblížil Míra Polák, který se stará na akci o doprovodný program.

Hlavní úkol dne je jasný – postup do semifinále. Věříme, že i podpora na dálku bude znát. Ve čtvrtek v 16.00 sraz na náměstí T. G. M. v Příbrami!

Videoupotávka

Facebook Comments