Spolupracujte s Reflektorem

Reflektor není sólista a rád se spáří s projektem smysluplným a člověkem solidním. Pokud nám můžete něco takového nabídnout, jsme otevření vaším návrhům za podmínek standardních i nestandardních.

Reflektor a dobrý lidi…

Dobrý lidi dělaj dobrý věci a někdy dokonce i zcela nezištně. My jako Reflektor si takových vážíme a rádi jim vytvoříme prostor, aby se o jejich činnosti vědělo. Znáte někoho takového? Nebo jste to vy? Napište nám na náš redakční mail (reflektor.redakce@gmail.com), dáme hlavy dohromady a něco vymyslíme.

Ahoj všichni, tady Reflektor.

V Reflektoru se potkali schopný lidi různý nátury i schopností a každej tak v něčem vyniká. Díky tomu vám jako tým můžeme nabídnout spolupráci rozmanitých možností. U projektů, který maj smysl, rádi přidáme ruku k dílu. Přibližte nám svůj plán, věříme, že bude stát za to, a v tom případě se rádi staneme vaším mediálním partnerem a pomůžeme vám s propagací. Těšíme se na vaše návrhy na našem mailu (tady: reflektor.redakce@gmail.com), tak pište!

Reflektoří výzva: Pojďte do toho s námi!

Jsme schopný tým a máme dostatečný prostor pro zveřejňování informací. Témata nám nikdo nediktuje, ty si hledáme sami, ale protože nepíšeme pro sebe, ale pro vás, rádi se vámi necháme inspirovat. V regionu Dobříšska se témat nabízí nespočet, abychom vám mohli přinášet kvalitní obsah a nezahlcovali vás kvantem obsahově prázdných článků, je nezbytné témata filtrovat. Proto budeme rádi za vaše postřehy a tipy na zajímavé problematiky, kterým bychom se měli věnovat.

Chceme vám dát slovo, který bude slyšet a znát váš názor. Pojďte do toho s námi a staňte se součástí reflektořího řetězce a ukažte, že vám není jedno, co se děje. Jsme vám k dispozici na všemožných kanálech – mailujte, smskujte, volejte, facebookujte, chatujte… mluvte.

Koncept projektu, tak jak mi byl představen se mi líbí. Fandím svobodomyslným lidem, který chtěj svojí práci dělat kvalitně, a Reflektoru držím palce!

Tereza Wess

Wocaties Band

Chcete být vidět? Posvítíme na váš byznys!

Více o podmínkách a možnostech na emailové adrese reflektor.inzerce@gmail.com, nebo po kliknutí na tlačítko níže.