Blíží se Vánoce, svátky klidu a míru, doba, kdy se všichni dobří lidé pro dobré věci spojují. Už na první adventní neděli můžete vyrazit načerpat vánoční atmosféru do Chotilska na akci Požehnání betléma na Josefu, a zároveň tak podpořit Dětský domov Korkyně. Ten vás vyjma této akce zve také na 1. charitativní jarmark u Bedřicha.

Ilustrační foto I zdroj: Pxls

Požehnání betléma na Josefu

Na akci požehnání betléma na Josefu vás zve Fakulta stavební ČVUT, a to první adventní neděli 3. prosince. Adventní setkání se uskuteční ve štole Josef v obci Chotilsko. Už ve 13.00 hodin se otevře areál, od 14.00 hodin povede požehnání pan farář Josef Andrejčák O. Cr. z římskokatolické farnosti Starý Knín. během odpoledne vystoupí pěvecké sbory s bohatým repertoárem koled a adventních písní. Občerstvení bude zajištěné prostřednictvím malého vánočního jarmarku s produkty z místního uzenářství a pekařství. Vstupné na akci je dobrovolné a následně bude věnováno Dětskému domovu v Korkyni.

Vánoční jarmark u Bedřicha

V sobotu 16. prosince můžete vyrazit do areálu U Bedřicha, kde se uskuteční 1. charitativní vánoční jarmark. Výtěžek z akce bude věnován Dětskému domovu v Korkyni. Kromě vánočních výrobků, dárků, dekorací a laskomin se můžete těšit i na výborné vánoční občerstvení. Akce začíná už v dopoledních hodinách!

Facebook Comments