Letošní pátý ročník dobrodružné a akční záležitosti Hry bez hranic bude 10. června pořádat obec Voznice. Organizátoři se chystají na přihlášené týmy složené z pěti žen a pěti mužů opravdové lahůdky. Zajímá vás, co si vozničtí na závodníky připravili?

Co třeba říkáte na lanovku dlouhou 160 metrů? Nevadí vám překonávání odtokové vodoteče z malého rybníka Komora? Co potápění a plavání? Jak jste na tom s lukostřelbou či řešením logických rébusů? Tohle vše, a ještě mnohem více bude k vidění a pro závodníky i k prožití na Hrách bez hranic. Kdepak asi mají organizátoři a závodníci své hranice?

Přihlášenými účastníky soutěže jsou pořádající Voznice a samozřejmě Klínec, Líšnice, Hvozdnice, Číšovice, Kytín, Nová Ves, Mníšek pod Brdy a nově též zástupci regionu Dobříšsko – Novoknínsko, a to hasiči Staré Hutě a sportovci z  SK Vlaška z Dobříše. Vítězný tým čeká opravdu zážitková cena.

Akce to bude originální a divácky určitě zajímavá a právě proto přijďte fandit a držet palce svému teamu. K vidění toho bude opravdu hodně. Organizační zázemí najdete v novém parku na Voznici.

Pro diváky bude připraveno občerstvení, které přichystají místní Sokolky, pivovar Kytín, na stáncích najdete i produkty místních firem, ohrazený dětský ráj s atrakcemi na místním fotbalovém hřišti, přehlídka historických motocyklů a od osmé hodiny živá hudba s Karlem Čihákem a poté bluegrassovou kapelou Brdy Band. Je se na co těšit a jste srdečně zváni!

A jak to bylo v minulých ročnících podle účastníků?

Voznický tým Brdská záře:

Loňské hry bez hranic v Nové Vsi pod Pleší byli již čtvrtým ročníkem této originální akce mikroregionu Mníšecko. My, jakožto Voznický tým Brdská Záře, měli vysoké cíle, jelikož jsme na svých předloňských premiérových hrách v Mníšku pod Brdy skončili neuvěřitelně těsně druzí!

Ale jak už to bývá, přišla studená sprcha ve formě 6. místa a velké ponaučení pro letošní domácí hry, kde chceme zvítězit, před zraky našich voznických fanoušků! Sice jsme minulý rok skončili šestí, ale za to podle všech jsme měli nejlepší divadelní pravěku scénku, kterou pro nás napsal Kuklík tyjátr!

Facebook Comments