Stejně jako o minulém víkendu, muži i dorostenci svoje zápasy prohráli. Výkony byly lepší než výsledky. Lze jen věřit, že mistrovské zápasy přinesou  více radosti. Přinášíme i program přípravných utkání našeho B-týmu mužů.

Ilustrační foto I zdroj: Pixabay

Dobříš – Písek 1:2 (0:1)

V úvodu utkání byli domácí nebezpečnější, avšak několik slibných šancí neproměnili. Poté, co písečtí hráči nastřelili tyč a Šedivý předvedl výborný zákrok, se hosté ve 24. minutě ujali vedení brankou Hudáka. Pak se hra vyrovnala, šanci na vyrovnání měl Liška a Karas, Čálek nastřelil tyč a na druhé straně i domácí gólman se vyznamenal.

Ve druhé půli hned v úvodu zahodili svoje příležitosti Karas a Junek, avšak v 58. minutě dorazil střelu odraženou od břevna Votava. Dobříšští pak pálili jednu šanci za druhou. Branku nedal ani Maryška, který obešel i brankáře. V 70. minutě snížil po rohovém kopu Maryšky Junek, ale vyrovnat se domácím již nepodařilo, když dobré příležitosti měli Dort a Junek.

Dobříš: Šedivý (46. Weber) – Petrlík, Horáček, Rychlík, Čálek (72. Tran) – Rychlý (53. Maryška), Dort, Liška, Šrain –  Karas, Junek

Branky: 70. Junek – 24. Hudák, 58. Votava

Rozhodčí: Máša

Dorost

Dobříš – Hořovicko 1:4 (0:1)

V první půli byli nebezpečnější hosté, kteří se ujali zaslouženě vedení. Ve druhé půli domácí hru vyrovnali a místy i získali převahu. Výsledkem bylo vyrovnání Jindrákem, avšak vzápětí hosté z penalty opět získali vedení. Dobříšští hráči pak hru otevřeli a toho využili hosté k navýšení skóre.

Rozhodčí: Liška

Muži B – Přípravná utkání:

  • neděle  5. březen  14:00 Dobříš – Sedlčany B
  • neděle 12. březen 14:00 Dobříš – Radlík Praha
  • sobota 18. březen 14:00 Dobříš – Daleké Dušníky

Zdroj: Radim Weber

Facebook Comments