Řidič na D4 zřejmě nezvládl, když ho druhé vozidlo předjíždělo a úmyslně jej naboural. U Příbrami pak skočil jedoucímu vozidlu do cesty chodec, který se však už nenašel. Policie tak vyhlašuje pátrání po svědcích těchto dopravních nehod.

Ilustrační foto I zdroj: Pexels

Předjíždění zprava na D4

Dne 2. března v 17:00 hodin došlo na dálnici D/4 na 28,4 km ve směru na Strakonice k dopravní nehodě osobního vozidla značky Škoda a automobilu Ford, jehož řidič jel v levém jízdním pruhu a předjížděl pomaleji jedoucí vůz. Následně ho ale zprava začala předjíždět „škodovka“, kdy její řidič měl úmyslně narazit levou částí auta do pravé přední části fordu a z místa rychle ujel.

Chodec mu vběhl do dráhy

Dne 4. března ve 21:58 hodin se stala na silnici I/18 na 10,57 km dopravní nehoda vozidla značky Audi A3 a chodce. Motorista jel od Příbrami na Bohutín a na uvedeném úseku mu měl z pravého silničního příkopu náhle vstoupit do vozovky nezjištěný chodec bez reflexních prvků. Poté došlo ke střetu chodce s pravým zrcátkem na autě. Řidič následně automobil otočil, vrátil se na místo střetu a oznámil nehodu přes linku 158. Žádného chodce tam však nenašel. V době události se v daném místě měla pohybovat tři auta ve směru na Příbram, první vůz byla taxislužba. Svědectví těchto osob nebo případný kamerový záznam z vozidel by přispěl k objasnění nehodového děje.

Policie hledá svědky

Žádáme svědky výše popsaných nehod, aby se ozvali na bezplatnou linku 158 nebo na telefon 974 879 251 (527).

Zdroj: por. Bc. Monika Schindlová, DiS., tisková mluvčí P ČR Příbram

Facebook Comments